PARKING EPU WEWNĘTRZNY

Parking Wewnętrzny EPU to nowoczesny i wysoce odporny system posiadający walory estetyczne oraz mechaniczne. Wykorzystywany w nim produkt EPU ML 150 to produkt niezwykle wytrzymały na ruch samochodów. Miejsca takie jak parkingi narażone są również na obciążenia. Codzienny ruch pojazdów powoduje przede wszystkim wycieranie nawierzchni, narażenie na działanie soli i innych środków chemicznych, różnego rodzaju zanieczyszczeń, które prowadzą do degradacji nawierzchni. Aby uniknąć tego typu problemów nawierzchnia powinna zostać w odpowiedni sposób zabezpieczona.
System Parkingowy Wewnętrzny Epufloor nie tylko zapewnia estetyczny wygląd powierzchni, ale odpowiednio chroni posadzkę przed zniszczeniem przy codziennym użytkowaniu oraz ułatwia jej czyszczenie.

PARKING EPU ZEWNETRZNY

Parking Zewnętrzny EPU to nowoczesny i wysoce odporny system posiadający walory estetyczne oraz mechaniczne. Wykorzystywany w nim produkt EPU ELASTO VK 260 to produkt o właściwościach hydroizolacyjnych, wytrzymały na ruch pojazdów. Zapewnia także ochronę azbestu. Doskonały do zastosowania na parkingach zewnętrznych.
Miejsca takie jak parkingi narażone są również na obciążenia. Codzienny ruch samochodów powoduje przede wszystkim wycieranie nawierzchni, narażenie na działanie soli i innych środków chemicznych, różnego rodzaju zanieczyszczeń, które prowadzą do degradacji nawierzchni. Aby uniknąć tego typu problemów nawierzchnia powinna zostać w odpowiedni sposób zabezpieczona.
System Parkingowy Zewnętrzny Epufloor nie tylko zapewnia estetyczny wygląd powierzchni, ale odpowiednio chroni posadzkę przed zniszczeniem oraz ułatwia jej czyszczenie.

GALERIA