Elekta, marka Gruppo GANI, to marka specjalizująca się w produkcji innowacyjnych żywic na bazie wody najwyższej jakości. Już od ponad 20 lat opracowuje systemy do dekoracji podłóg, ścian, mebli i pokryć do domów oraz powierzchni handlowych na całym świecie. Całe piękno, kultura i tożsamość marki zawarte są w oferowanych produktach- naturalnych, ekologicznych i nowatorskich.
Firma, wyrażająca 100% Made in Italy i z siedzibą w Como, ma misję tworzenia najnowocześniejszych rozwiązań dekoracyjnych. Odzwierciedlają one idealne połączenie wysokiego designu i łatwej aplikacji. Kluczem do wszystkich działań Grupy jest dogłębna wiedza techniczna w połączeniu z ciągłą aktualizacją trendów w modzie i wzornictwie. Najważniejszym celem marki Elekta jest oferowanie wysokiej jakości rozwiązań na rynku.
Produkty i systemy Elekta przeznaczone są dla osób, które poszukują niecodziennych i oryginalnych rozwiązań. Nadają się do zastosowania we wszystkich pomieszczeniach, nawet w kuchni czy łazience. Możesz wybierać spośród niemalże nieskończonej liczby dostępnych wariantów, od eleganckich i delikatnych, aż po te bardziej kolorowe i szalone.
Firma EPUFLOOR jest jedynym dystrybutorem marki ELEKTA na terytorium Polski.

Systemy kompozytowe oraz na bazie innowacyjnych żywic

 
 

Szukasz czegoś unikalnego? Nie możesz się zdecydować? Po prostu napisz nam o swoim wnętrzu, pomyślimy razem.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Call Now Button