Systemy dekoracyjne Elekta

Elekta to włoska marka specjalizująca się w produkcji innowacyjnych żywic na bazie wody najwyższej jakości. Już od ponad 20 lat opracowuje profesjonalne systemy dekoracyjne podłóg, ścian, mebli i pokryć do domów oraz powierzchni handlowych na całym świecie. Całe piękno, kultura i tożsamość marki zawarte są w oferowanych produktach- naturalnych, ekologicznych i nowatorskich. Systemy dekoracyjne marki Elekta zmieniają zwykłe, nudne przestrzenie w oryginalne i niepowtarzalne.

Firma, wyrażająca 100% Made in Italy, z siedzibą w Como, ma misję tworzenia najnowocześniejszych systemów dekoracyjnych, jak tynki czy posadzki dekoracyjne z mikrocementu. Odzwierciedlają one idealne połączenie wysokiego designu i łatwej aplikacji. Kluczem do wszystkich działań Grupy jest dogłębna wiedza techniczna w połączeniu z ciągłą aktualizacją trendów w modzie i wzornictwie. Najważniejszym celem marki Elekta jest oferowanie systemów dekoracyjnych najwyższej jakości.

Włoskie systemy dekoracyjne i produkty marki Elekta przeznaczone są dla osób, które poszukują niecodziennych i oryginalnych rozwiązań. Nadają się do zastosowania we wszystkich pomieszczeniach, nawet w kuchni czy łazience. Możesz wybierać spośród niemalże nieskończonej liczby dostępnych wariantów, od eleganckich i delikatnych, aż po te bardziej kolorowe i szalone.

Firma Epuflooring jest jedynym dystrybutorem marki Elekta na terytorium Polski.

Włoskie tynki
i posadzki dekoracyjne

Marka Elekta oferuje doskonałe systemy dekoracyjne, takie jak włoskie tynki i posadzki. Marka kreuje rozwiązania, które swoją innowacyjnością zachwycają wszystkich architektów i projektantów wnętrz. Znajdziesz tu na przykład mikrocement dekoracyjny, efekt rdzy, efekt korozji, cement żywiczny czy żywicę epoksydową. Dzięki możliwości barwienia ziemiami z różnych zakątków świata, rozwiązania kolorystyczne i dostępne faktury niemal się nie kończą. Każde wnętrze może wyglądać inaczej, wyjątkowo. Każdy z systemów dekoracyjnych marki Elekta dzięki niepowtarzalnym efektom kreuje niebanalne przestrzenie.

Systemy dekoracyjne Elekta

Tynk mineralny Pastellone 2.0 - powłoka z proszku bazująca na piaskach aluwialnych oraz mineralnych i naturalnych ziemiach. Ten tynk mineralny znajdzie swoje zastosowanie zarówno na nowych powierzchniach, jak i tych wymagających odświeżenia. Może być stosowany na każdej wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni.

Dekoracyjny system Shabby Chic - niepowtarzalny i niezwykle stylowy efekt można uzyskać dzięki różnorodnym technikom aplikacji z pomocą specjalnych narzędzi. Bazuje na naturalnych wypełniaczach i cemencie.

Mikrometal - produkt w proszku bazujący na specjalnych mikronizowanych metalach. Dostępny jest w 5 bazowych odcieniach, takich jak brąz, mosiądz, ołów, miedź oraz aluminium. Dzięki specjalnym technikom aplikacji mogą powstać różnorodne tekstury od neutralnych i gładkich powierzchni, aż po kreatywne nacięcia i struktury.

Tynk wapienny Calceterra - bazuje na naturalnym wapnie, białym marmurze z Massa Carrara i wodzie. W zależności od wybranej bazy pozwala uzyskać cztery zupełnie różne tekstury. Ten modny i artystyczny tynk dekoracyjny idealnie uzupełni nowoczesne wnętrza.

Płynne szkło - przezroczysta żywica epoksydowa, która po zastygnięciu wydobywa ukryte piękno zatopionych w niej materiałów. Używa się jej do tworzenia zaskakujących mebli, jak blaty stołów. Cechuje się wysoką odpornością na żółknięcie.

Powłoka cementowo żywiczna G40 - produkt do wykańczania posadzek, ścian i mebli. Daje efekt naturalnego cementu. Bazuje na drobnych cząsteczkach żywicy, naturalnych wypełniaczach i oczywiście cemencie.

Żywica dekoracyjna F500 - żywica samopoziomująca, co oznacza, że po rozlaniu sama się rozprowadza i poziomuje. Możemy stosować ją zarówno w wersji bezbarwnej, polecanej do zatapiania różnorodnych przedmiotów, jak i barwionej ponad 40 różnymi kolorami.