Epuflooring

Mikrocement Gdańsk

Dostarczamy profesjonalne, najwyższej jakości produkty do wykończeń aranżacji wnętrz w Gdańsku. Uwielbiamy piękny i nowoczesny design, dlatego chcemy podzielić się Tobą naszym produktem jakim są  systemy dekoracyjne w postaci mikrocementu. Mikrocement to rodzaj nawierzchni, która sprawdzi się na każdej powierzchni. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę dodatków aplikacyjnych oraz tonerów, które pozwolą na stworzenie idealnej przestrzenii i wymarzonegowzoru bądź efektu.

 

Mikrocement to produkt, który cieszy się rosnącą popularnością, ponieważ jest materiałem posiadającym wiele zastosowań. Można aplikować go na ściany, podłogi, ale i na takie powierzchnie jak np. blaty kuchenne. Ponadto idealnie sprawdza się nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz. Sama aplikacja mikrocementu jest niezwykle prosta, a aspekt ten dodatkowo wzbudza chęć naszych klientów w jego inwestycję. Jeśli wątpisz jednak w swoje umiejętności, bez problemu aplikacją mikrocementu zajmą się nasi specjaliści, którzy mają za sobą wiele instalacji przy użyciu tynków dekoracyjnych również w Gdańsku.

 

Nasza firma nie boi się wyzwań, a najważniejszy jest dla niej klient. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz podążanie za trendami, gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Służymy rzetelnym wsparciem, zarówno w dobraniu najodpowiedniejszego rodzaju naszego mikrocementu, jak i również w jego aplikacji. Mikrocement dzięki swoim walorom, takim jak m.in. wytrzymałość, uniwersalność czy wodoodporność, daje naszym konsumentom 100% gwarancję zadowolenia. Jeśli jesteś ciekawy jak wyglądają wnętrza naszych zadowolonych klientów, z wykorzystaniem tego produktu, koniecznie zajrzyj na naszego Facebooka. Być może nasze realizację będą dla Ciebie inspiracją na aranżację swoich „czterech ścian”. 

  

Jeśli po przeczytaniu tego krótkiego opisu, jesteś zdecydowany na nasz produkt jakim jest mikrocement, a może wciąż się zastanawiasz i chciałbyś zdobyć na jego temat więcej informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy dokonają wszelkich starań, aby doradzić Ci w wyborze produktu, który spełniać będzie Twoje wszystkie wymagania oraz potrzeby. Dzięki nam, Twoje marzenia o wyjątkowym wnętrzu w mieście Gdańsk,mogą być na wyciągnięcie ręki.

 

Napisz do nas

 

 

Nasza Oferta

cemher mikrocement microlevel cemher mikrocement microdur cemher mikrocement microduo cemher mikrocement microne

Call Now Button