Mikrocement Białystok

Szukasz produktu, który pozwoli Ci wprowadzić do Twojego  wnętrza powiew świeżości, oryginalności, a zarazem uniwersalności? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, ponieważ marka Epuflooring to dystrybutor systemów dekoracyjnych, w których skład wchodzi m.in. mikrocement. Mikrocement jest to bardzo popularny produkt, który nada Twojemu wnętrzu wszystkich wyżej wypisanych cech. Posiadamy wiele jegorodzajów, a dodatkowo szeroką gamę tonerów barwiących i wzorów, które pomogą Ci w odtworzeniu naprawdę wyjątkowej aranżacji.

Mikrocement, to tynk dekoracyjny, który znalazł już wiele rozwiązań, zarówno w budynkach mieszkalnych, ale i tych użyteczności publicznej we Wrocławiu. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań, a najważniejszy jest dla nas klient. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz podążanie za trendami, gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Służymy rzetelnym wsparciem, zarówno w doborze najodpowiedniejszego rodzaju naszego mikrocementu, jak i również w jego aplikacji.Jedną z największych zalet mikrocementu jest fakt, że jest to produkt wielofunkcyjny. Stosowany nie tylko na podłogach, ale i ścianach, meblach, w łazience, a nawet na tarasie! Posiada takie walory jak wodoodporność oraz trwałość, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach narażonych na wilgoć oraz tych o dużej częstotliwości użytkowania/ ruchu pieszego. Jeśli jesteś ciekawy jak wyglądają wnętrza naszych zadowolonych klientów z Białegostoku, z wykorzystaniem tego produktu, koniecznie zajrzyj na naszego Facebooka. Być może nasze realizację będą dla Ciebie inspiracją do aranżacji swoich „czterech ścian”.

Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się wyjątkowym designem w swoim wnętrzu w Białymstoku. Nasi specjaliści postarają odpowiedzieć Ci na wszystkie pytania oraz doradzić w każdej możliwej kwestii. Zapraszamy więc do kontaktu poprzez formularz, który znajduje się w zakładce “Kontakt”, oraz do uzyskania wszelkich informacji drogą telefoniczną bądź e-mailową. Mikrocement marki Cemher to produkt warty uwagi, który sprawi, że Twoje wnętrze zyska popiew świeżośći.