Mikrocement Łódź

Jesteśmy marką Epuflooring i zajmujemy się między innymi dostarczaniem, a także aplikacją mikrocementu oraz innych systemów dekoracyjnych. Oferujemy produkty najwyższej jakości, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze charakteru i świeżości. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Mieszkasz w Łodzi i planujesz aranżację wnętrza właśnie za pomocą produktu jakim jest mikrocement? Nie mogłeś trafić lepiej, ponieważ posiadamy szeroki asortyment tego produktu, który z przyjemnością Ci zaprezentujemy. Nasze zalety to profesjonalne materiały, doświadczenie w ich stosowaniu, mnogość rozwiązań i dobór najlepszego produktu, indywidualnie dla każdego przypadku.

 

Siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi, stąd też mamy za sobą wiele realizacji w tym mieście, zarówno w budynkach mieszkalnych jak i tych o użytku publicznym, zakończonych sukcesem. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz podążanie za trendami, gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Klient jest dla nas najważniejszy, stąd też jego potrzeby i oczekiwania traktujemy zawsze priorytetowo oraz indywidualnie.

Nie boimy się wyzwań, dla nas nie istnieje słowo niemożliwe! Mikrocement to produkt wielofunkcyjny, charakteryzujący się trwałością oraz odpornością. Posiada wiele dodatków aplikacyjnych oraz tonerów bawiących, za których pomocą stworzenie niepowtarzalnego wnętrza staje się banalnie proste. Zastanawiasz się nad położeniem tego systemu na podłodze, ścianach, a może meblach? Mikrocement można stosować na naprawdę wielu powierzchniach! Jest również hydrofobowy, dzięki czemu swoje zastosowanie znajdzie w każdym miejscu, nawet tym najbardziej narażonym na wilgoć, jak np. łazienka. Jego aplikacja jest niezwykle prosta, posiadamy jednak fachowców, którzy jego instalację mogą wykonać za Ciebie.