Materia jest wysokiej klasy jednoskładnikową żywicą na bazie wody, która może łączyć w jednym roztworze wysoką wytrzymałość techniczną z unikalną i niepowtarzalną różnorodnością estetyczną. Możemy dzięki niej uzyskać efekt mikrocementu, rdzy, fluo i wiele innych.
Główną zaletą poza odpornością systemu Materia jest jego grubość, która wynosi jedynie 2 mm. Dzięki opracowanej technologii może on być aplikowany na każdego rodzaju powierzchni zarówno poziomej, jak i pionowej. Cały cykl jest oparty bazie wody i jest w 100% ekologiczny. Nie pozostawia drażniących zapachów i jest szybki w nakładaniu. Posiada trzy efekty wykończenia, takie jak: satyna, mat i połysk.
Materia jest dostępna w kolorach z folderu z możliwością dalszej personalizacji. Kolory można uzyskać za pomocą SYSTEMU BARWIENIA ELEKTA, dodając barwniki do neutralnej bazy Materia neutro. Materia może być stosowana w budynkach użytku publicznego, mieszkalnego i przemysłowego.

System Materia występuje w dwóch wersjach

Materia Strutturata- strukturalna, aplikowana w jednej lub dwóch warstwach, tworzy elegancką i minimalistyczną powierzchnię, charakteryzującą się delikatnymi refleksami i przepaleniami, które razem tworzą niepowtarzalny efekt. Produkt zmieszany z piaskiem kwarcowym dodaje wytrzymałości na wszelkie uszkodzenia i zarysowania oraz zmywanie zanieczyszczeń.
Materia Levigata- gładka, aplikowana na powierzchni, daje nam moc kontrastów. Odcienie i refleksy są widoczne i wzbogacone intensywna grą kolorów. Jest to rozwiązanie intrygujące i doskonałe dla otrzymania delikatnego a jednocześnie wyszukanego efektu .
Materia inspiruje nas do kreatywności pozwalając uzyskać kontrasty światła i kolorów które się nie powtarzają. Od mocnych rys metalicznych, rdzawych pełnych emocji i siły- Materią Redoxy, po delikatną grę światła- Materia Lumina. Wyraźny charakter strukturalny zapewni nam Materia Rigata i Materia Stampata. Produkty te tworzą pełne ekspresji style do wyjątkowych miejsc

GALERIA

Oglądaj film

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative

epu mikrocement
natural wonders
emperor's
jupiter
Grand Canyon
Moonwalk
Dawn 2 Dusk
Pastellone 2.0
Shabby Chic
Mikrometal
CALCETERRA
Płynne szkło
zywica Materia
naturalny mikrocement
Call Now Button