Sztuczna trawa Wonder 25mm

Doskonale nadaje się do montażu na większych powierzchniach – placach zabaw dla dzieci, w przedszkolach czy powierzchniach komercyjnych. Stanowi doskonały kompromis pomiędzy niską ceną, ważną dla wielu klientów, a wysoką jakością produktu. Ładna dla oka i bardzo miękka w dotyku – efekt bardzo trudny do osiągnięcia dla traw o tej wysokości włókna.

Sztuczna trawa Camp 35mm

Bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Bardzo gęsta, wszyta we wzmocniony i mocno elastyczny lateks. W odcieniach zieleni doskonale imitujące naturalną trawę. Idealna jako miejsce zabaw dla małych dzieci – włókna nie kłują w gołe stopy.

Sztuczna trawa Forest 45mm

Jest nowością w sezonie 2020 i reprezentuje produkt z linii premium. Jej wysokiej jakości włókna o wysokości 45mm są niezwykle miękkie i miłe w dotyku. Soczysto zielona barwa trawy przyciąga uwagę i zachwyca swoim naturalnym wyglądem. Jej nazwa także nie jest przypadkowa- odpowiednio gęste runo nadaje dodatkowej miękkości. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia wrażenie stąpania po delikatnym i puszystym leśnym mchu.

GALERIA

Sprawdź pozostałe systemy EPU Garden

epu stone
epu lumi
epu taras
Trawa krajobrazowa
Call Now Button