Shabby Chic

Zamknij oczy i wyobraź sobie ściany jako wyraziste płótna artystyczne w stylu vintage… Teraz otwórz je i daj się porwać nowej dekoracji ściennej Shabby Chic, która może na nowo zdefiniować interior design, celebrując piękno niedoskonałości jako wskaźnik prawdziwej wyjątkowości. Dzięki Shabby Chic przekształcisz ściany we współczesne dzieła sztuki o wyjątkowej sile wyrazu, opierając się na eleganckim, ponadczasowym stylu vintage. Shabby Chic jest wszystkim tym czego potrzeba pięknym wnętrzom. Reprezentuje styl retro z brytyjskimi odniesieniami do historii, ale jakże aktualnymi. Delikatna niedoskonałość o silnym wpływie estetycznym, która nadaje pokojom relaksującą atmosferę o charakterze retro, z brytyjskimi referencjami i prowansalskim smakiem. Shabby Chic podkreśla wyrafinowany efekt, postindustrialny klimat i miejską sztukę uliczną. Jednym zdaniem- dekoracja artystycznie niedoskonała!

Shabby Chic na bazie naturalnych wypełniaczy i cementu pozwala nadać charakteru ścianom, meblom, jednocześnie wzmacniając efekt dzięki umiejętnemu połączeniu miękkich i naturalnych odcieni, które przeplatają się z harmonijną i nie wyczuwalną grą geometrycznych tekstur i grafik z wyrafinowanym efektem końcowym. Dzięki niemu wnętrze Twojego domu stanie się bardziej przytulne i romantyczne.

GALERIA

Shabby Chic- niezwykły styl postarzania wnętrz

Styl Shabby Chic charakteryzuje się jasnymi pastelowymi kolorami, motywami koronki, drewnianymi postarzanymi meblami i ozdobami w stylu vintage. Łatwo się w nim zakochać! Wnętrze w stylu Shabby Chic łączy w sobie elegancję nowych mebli z ponadczasowym pięknem starych komód, szafek, półek czy koronkowych zasłon. Eksponuje wszelkie przetarcia i niedoskonałości. W tym stylu przeważa biel i beż, czasami także jasna szarość. Niezwykle romantyczny i prowansalski charakter stylu Shabby Chic podkreślać będzie naturalne drewno.

Przedpokój w stylu Shabby Chic

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, które odwiedzają goście zaraz po wejściu do Twojego domu. Powinien więc zaskakiwać i pozostawiać efekt wow. Wykończony w stylu Shabby Chic zyska wspaniały sielankowy charakter. Z dodatkiem funkcjonalnych i charakterystycznych dla tego stylu mebli, jak wiklinowe krzesła czy lampa retro, stanie się niezwykle przytulny i harmonijny.

Pokój z dekoracją Shabby Chic

Z dekoracją Shabby Chic każdy, nawet niewielki pokój może robić ogromne wrażenie. Romantyczny i elegancki, czasami z dodatkową mieszanką stylu retro i nowoczesnego. Efekt Shabby Chic spotęgują lekkie, koronkowe zasłony oraz drewniana lub imitująca drewno podłoga. Ważną rolę odegra tu także oświetlenie, które może podkreślić ścianę z tynkiem dekoracyjnym Shabby Chic. Znaczącym elementem w tym stylu są także drewniane, postarzane meble z efektem przecierania, np. duży drewniany stół. Zastosowanie rozmaitych faktur i materiałów pozwoli nieco przełamać monotonię. Wprowadzając styl Shabby Chic do salonu należy podkreślić okna balkonowe, tak aby zapewniały wnętrzu jak najwięcej naturalnego światła.

Shabby Chic w kuchni

Kuchnia jest wyjątkowym pomieszczeniem w domu. W niedzielne poranki staje się miejscem do rodzinnych spotkań, popołudniami zaś, gdy stoisz z kubkiem gorącej kawy jest Twoją oazą spokoju. Musi więc się wyróżniać i zachęcać do siebie. Za sprawą tynku dekoracyjnego Shabby Chic jest to jak najbardziej możliwe. Kuchnia w stylu Shabby Chic powinna być pełna światła, jasnych kolorów i eleganckich dodatków. Cała aranżacja stanie się wręcz magiczna, gdy połączysz ściany ozdobione Shabby Chic z białymi, przecieranymi meblami wykonanymi z dębu. Uzupełnieniem takiego wnętrza mogą być bukiety kwiatów połączone z lawendą, a także dużo innej zieleni. Takie połączenie wprowadzi sielankowy i romantyczny nastrój do wnętrza Twojej kuchni.

Ogromny wybór najwyższej jakości materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych - wszystko w jednym miejscu, na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: dok.epuflooring@epufloor.com
Zadzwoń +48 794 001 213

 

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative