Schody EPU to nowoczesny i wysoce odporny system posiadający walory estetyczne oraz użytkowe. Wykorzystywany w nim produkt EPU ML 150 to dwuskładnikowa powłoka epoksydowo- cementowa o właściwościach tiksotropowych. Stworzona specjalnie do bardziej wymagających podłoży cementowych, również tych o podwyższonej wilgotności. Doskonale sprawdza się także na powierzchniach pionowych. Zawiera wysuszoną wersję polimeru oraz specjalne dodatki, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką przyczepnością do różnych rodzajów podłoży.
Miejsca takie jak schody narażone są również na uszkodzenia. Codzienny ruch pieszy powoduje wycieranie nawierzchni, narażenie na działanie soli i innych środków chemicznych, różnego rodzaju zanieczyszczeń, które prowadzą do degradacji nawierzchni. Aby uniknąć tego typu problemów nawierzchnia powinna zostać w odpowiedni sposób zabezpieczona.
System Schody Epufloor nie tylko zapewnia estetyczny wygląd powierzchni, ale też odpowiednio chroni posadzkę przed zniszczeniem oraz ułatwia jej czyszczenie.

GALERIA