Epuflooring Decorative to dział poświęcony systemom dekoracyjnym podłóg oraz ścian, który tworzą trzy różne marki- EPU, Elekta oraz VinylTechLab. Ich wysokiej jakości produkty możesz zastosować zarówno w domu prywatnym, jak i lokalu użytkowym o większej przestrzeni. Bogata oferta pomoże Ci stworzyć piękne i przykuwające oczy wnętrze.


IDEALNE
POSADZKI
BEZSPOINOWE

Epuflooring Decorative

 

Mikrocement CEMHER to innowacyjne powłoki wewnętrzne i zewnętrzne do każdego typu powierzchni - zarówno poziomych jak i pionowych. Dzięki szerokiej gamie kolorów i struktur, przy maksymalnej grubości 3mm, zapewniają niepowtarzalne rozwiązania dla podłóg i ścian. Systemy hydrofobowe idealne sprawdzają się do stref mokrych jak prysznic.

 
 

VinylTechLab to doświadczony producent i dystrybutor, który oferuje wysokiej klasy podłogi winylowe. Dostarczając nowoczesne i dobre jakościowo produkty, gwarantuje ich rozsądną cenę- odpowiednia na każdy budżet. Podłogi winylowe sprawdzą się w każdym salonie, pokoju dziecięcym, łazience, kuchni, w pokoju hotelowym, galerii handlowej czy restauracji.

 
 

VinCore to marka, która oferuje cztery dekory paneli winylowych na click, stanowiących wysokiej jakości imitację podłogi drewnianej. W kolekcji tej znajdziecie Państwo klasyczne dekory w subtelnych barwach, które jawią się pod nazwami włoskich miast. Vincore to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią klasykę i uniwersalność we wnętrzach, w rozsądnej cenie.

 
 

Elekta specjalizuje się w systemach kompozytowych oraz produkcji innowacyjnych żywic na bazie wody. Jest to marka, która w 100% wyraża włoską pasję do tworzenia najnowocześniejszych rozwiązań dekoracyjnych. Kluczem do wszelkich działań jest szeroka wiedza techniczna oraz ciągła aktualizacja trendów w aranżacji wnętrz.


 
 

Szukasz czegoś unikalnego? Nie możesz się zdecydować? Po prostu napisz nam o swoim wnętrzu, pomyślimy razem.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie.