Pastellone 2.0 jest to powłoka z proszku na bazie piasków aluwialnych, minerałów a także ziemi naturalnej, charakteryzująca się szerokim wachlarzem kolorów i niezwykła lekkością.
Pastellone 2.0 łączymy z Terre Naturali-Naturalna Ziemią, która nadaje jej barwę dając nam możliwość wyboru jego intensywności. Jest to ziemia z różnych zakątków świata jak: Indie, Cypr, Turcja, Francja, Maroko, Hiszpania, jesteśmy w stanie uzyskać 60 odcieni.W 2 mm grubości, zawarte jest serce naszej technologii i badań, które przyjmuje minimalistyczny efekt, dzięki swojej naturalnej formule. Szybka w nakładaniu i bezwonna nadaje się idealnie do powierzchni nowych oraz tych wymagających odświeżenia.
Możemy ją stosować bezpośrednio na każdej powierzchni wewnętrznej oraz zewnętrznej takiej jak: beton, gips, płytki ceramiczne. Pastellone 2.0 może być stosowany w budynkach użytku publicznego, mieszkalnego i przemysłowego.
Oferujemy także wykończenie zabezpieczające przed zarysowaniem, uszkodzeniami w wersji eko - Olio Eko, zestaw tych produktów spełnia normy dla Domów Eko.

GALERIA

 

Szukasz czegoś unikalnego? Nie możesz się zdecydować? Po prostu napisz nam o swoim wnętrzu, pomyślimy razem.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative

epu mikrocement
natural wonders
emperor's
jupiter
Grand Canyon
Moonwalk
Dawn 2 Dusk
Pastellone 2.0
Shabby Chic
Mikrometal
CALCETERRA
Płynne szkło
zywica Materia
naturalny mikrocement
żywica dekoracyjna
Call Now Button