Tam, gdzie metal łączy się z żywicą, tworząc nowe, zaskakujące możliwości. Ręka rzemieślnika może interweniować zręcznością i umiejętnością, nadając ciało nieskończonej fakturze. Od gładkiej powierzchni po nacięcia i tekstury, które mają swoje korzenie w historycznych archiwach, z korozją i kreatywnymi płaskorzeźbami, które wyróżniają się na nieprzezroczystych lub lustrzanych powierzchniach.
Mikrometal to produkt w proszku na bazie specjalnych mikronizowanych metali, dostępny w 5 różnych kolorach, służących do pokrycia ścian, posadzek, schodów, mebli, drzwi itp. Stosowany jest w połączeniu z żywicą ELEKTA RESINA TX300 – dwukomponentowa, tiksotropowa mieszanka żywic epoksydowych. Może być stosowany w budynkach użytku publicznego, mieszkalnego i przemysłowego. Także na wszelkiego rodzaju posadzkach betonowych, ceramicznych, lub innych żywicznych oraz na tynkach, płytach karton – gips, ścianach, metalowych panelach, pod warunkiem odpowiedniego przygotowania powierzchni przed aplikacją.
Mikrometal jest innowacyjną powłoką, która przekształca tradycyjne powierzchnie w prawdziwy metal: BRĄZ, MOSIĄDZ, MIEDŹ, ALUMINIUM i OŁÓW. Metal łączy się z żywicą, a dzięki kunsztowi powstają nieskończone tekstury, od prostych powierzchni po kreatywne nacięcia i tekstury.

GALERIA

 

Szukasz czegoś unikalnego? Nie możesz się zdecydować? Po prostu napisz nam o swoim wnętrzu, pomyślimy razem.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative

epu mikrocement
natural wonders
emperor's
jupiter
Grand Canyon
Moonwalk
Dawn 2 Dusk
Pastellone 2.0
Shabby Chic
Mikrometal
CALCETERRA
Płynne szkło
zywica Materia
naturalny mikrocement
żywica dekoracyjna
Call Now Button