Podłogi winylowe z kolekcji Royal Castle

Niezwykle trwałe podłogi winylowe z kolekcji Royal Castle łączą w sobie ponadczasowy wzór jodełki z nowoczesnym dekorem drewna. Podłogi z tej kolekcji, czyli Orzech Del Monte, Dąb Windsor, Bodiam Hickory i  Chambord Ash są wyprodukowane z wysokiej jakości materiału. Doskonale odwzorowują piękno prawdziwych desek. Wzór jodełki, który do tej pory zarezerwowany był wyłącznie dla parkietów, od teraz będzie dostępny także dla wodoodpornego winylu. Podłogi winylowe z kolekcji Royal Castle to esencja eleganckiego i wyjątkowego stylu, wprost z królewskich pałaców.

Podłoga winylowa w jodełkę- cechy

Podłogi winylowe z kolekcji Royal Castle posiadają zintegrowany podkład z pianki. Oznacza to, że produkt po zakupie jest kompletny i gotowy do montażu. Szerokość pojedynczego panelu wynosi 125 mm, natomiast jego długość to 625 mm. Podłogi wyróżniają się niezwykle szybkim i łatwym montażem w wersji na click, inaczej nazywanej też montażem pływającym. Co ważne, do montażu podłogi nie potrzeba kleju, dzięki czemu jest to czysta i przyjemna czynność. Każda podłoga winylowa zapewnia podwyższony komfort akustyczny. Jest ekstremalnie cicha, co oznacza, że podczas chodzenia po niej, żaden z domowników, a nawet sąsiadów nie usłyszy Twoich kroków. Podłogi winylowe są w 100% wodoodpornym materiałem wykończeniowym. Są także wysoce odporne na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne.

GALERIA

Panele winylowe- jodełka znowu w modzie!

Klasyczny wzór jodełki stał się znowu popularny w aranżacji wnętrz i na nowo podbija najmodniejsze magazyny wnętrzarskie. Jednak, tym razem możemy podziwiać go w formie nowoczesnego wykończenia podłogowego, jakim są panele winylowe. To rozwiązanie pozwoli Ci na uzyskanie wzoru jodełki niemalże w każdym pomieszczeniu i na każdej powierzchni. Dlaczego? Panele winylowe w jodełkę możesz ułożyć w kuchni oraz łazience, ponieważ są odporne na wodę i wilgoć. Możesz też tradycyjnie wykończyć nimi salon, jadalnię, sypialnię czy inne pokoje. W każdym wnętrzu znajdą swoje zastosowanie i dodadzą elegancji. Ze względu na swoją ponadprzeciętną wytrzymałość, panele winylowe w jodełkę są doskonałą alternatywą dla drewnianego parkietu. Są bardziej funkcjonalne, a przede wszystkim dedykowane do samodzielnego montażu.

Kolekcja Royal Castle- winylowe panele w jodełkę jak z królewskiego pałacu

Wzór jodełki nawiązuje do specjalnego ułożenia podłogi, które przypomina schodzące się gałęzie drzew. Był częstym wyborem luksusowych pałacowych wnętrz i wystawnych salonów. Jednakże wtedy, materiałem wykończeniowym były drewniane deski. Chcąc odtworzyć piękno tamtych wnętrz, marka VinylTechLab wprowadziła zupełną nowość- kolekcję Royal Castle, w której znalazł się delikatny i jasny dąb Windsor oraz charakterny i zadziorny orzech Del Monte. Jednym zdaniem, cała esencja klasycznego angielskiego stylu zawarta w tych niepowtarzalnych winylowych panelach w jodełkę.

Winylowe panele- jodełka w całym domu

Do tej pory, jodełka uznawana była za ekskluzywny wzór wykończenia podłogowego, na który nie zawsze każdy mógł sobie pozwolić. Ułożenie drewnianego parkietu wiązało się z większymi wydatkami i choć materiał ten miał wiele zalet, szybko ulegał zniszczeniu. Wymagał także regularnej, a co gorsza kosztownej i czasochłonnej konserwacji, a także pielęgnacji. Ten materiał podłogowy nie nadawał się też do miejsc narażonych na działanie wilgoci, jak kuchnia czy łazienka. Nie mogliśmy więc pokryć nim całego mieszkania. Na szczęście dzisiaj możemy cieszyć się jednolitą podłogą winylową we wzorze jodełki w całym domu, bez kosztownej pielęgnacji czy czasochłonnego montażu. Co ważne, panele winylowe w jodełk ę możemy założyć na ogrzewaniu podłogowym.

Ogromny wybór najwyższej jakości materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych - wszystko w jednym miejscu, na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: dok.epuflooring@epufloor.com
Zadzwoń +48 794 001 213

 

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative