Winylowe podłogi z kolekcji Natural Wonders

Winylowe podłogi z kolekcji Natural Wonders oferują unikalną specyfikację. Wyjątkowo gruba warstwa wierzchnia oraz wysoki wskaźnik ścieralności sprawiają, że produkt jest przeznaczony dla dużych powierzchni komercyjnych, takich jak hotelowe lobby, biura typu “open office” czy galerie handlowe. Winylowe podłogi z kolekcji Natural Wonders prezentują bogate wzory dębu o głębokiej teksturze.

GALERIA

Specjalna warstwa winylowej podłogi

Zalet winylowej podłogi można wymienić naprawdę wiele. Przede wszystkim jest ona całkowicie wodoodporna, plamoodporna, a także niebywale odporna na zarysowania i uszkodzenia. To wszystko za sprawą specjalnej wierzchniej warstwy ochronnej. Nie ma też problemu z montażem podłogi w pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu. Kolor winylowej podłogi nie zmieni się ani nie wyblaknie.

Winylowa podłoga w pokoju dziecięcym

Winylowe podłogi nowej generacji polecane są nawet do pokoi dziecięcych, w których wytrzymałość podłogi testowana jest na każdym kroku. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, wzór wytłoczony na powierzchni panelu wygląda tak realistycznie, że niektórym osobom ciężko jest odróżnić winylową podłogę od naturalnego drewna. Aby położyć panele nie musisz pozbywać się starej nawierzchni. Ze względu na niewielką grubość panelu, winylową podłogę możesz ułożyć na istniejącą już nawierzchnię, jak płytki ceramiczne, beton, nawierzchnię winylową klejoną lub inną podłogę stale związaną z podłożem. Jedynym wymaganiem jest dokładne oczyszczenie, osuszenie i wyrównanie takiego podłoża.

Alternatywa dla płytek

Uważasz, że płytki są jedyną opcją do łazienki czy kuchni? Obawiasz się, że żaden inny materiał nie sprawdzi się w tak wymagających pomieszczeniach? Zatem musisz poznać podłogi winylowe, które są w 100% wodoodporne i całkowicie odporne na działanie wilgoci. Montaż paneli winylowych jest znacznie łatwiejszy niż układanie standardowych kafli. Zapomnij o gruntowaniu czy fugowaniu!

Sprawdź nasze podłogi osobiście!

Jednak, by docenić wszystkie korzyści winylowej podłogi nie wystarczy o niej przeczytać czy zobaczyć zdjęcia. Trzeba obejrzeć podłogę osobiście, dotknąć jej delikatnej faktury i na własnej skórze przekonać się jaka jest miękka, przyjemna i ciepła. Nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą jej całego piękna, znakomitej jakości oraz nadzwyczaj realistycznego odwzorowania struktury drewna.

Sprawdź, gdzie znajdują się salony naszych Partnerów Handlowych.

Gdzie położyć winylową podłogę?

Winylowa podłoga polecana jest do pomieszczeń o wzmożonej wilgotności, takich jak kuchnia, łazienka czy pralnia. Oczywiście, zastosujesz ją także w standardowych pomieszczeniach, jak salon, sypialnia, pokój dziecięcy, jadalnia czy przedpokój. Dzięki jej wszechstronności możesz ułożyć jednolitą podłogę w całym domu. Nie musisz używać już innych materiałów podłogowych. Podczas remontu przekonasz się, że to rozwiązanie jest niesamowicie wygodne! Koniec z problematycznym łączeniem różnych powierzchni i wymyślaniem estetycznych przejść między nimi. Projektanci wnętrz wybierają winylowe podłogi także do wielkopowierzchniowych powierzchni komercyjnych, jak sklepy, biura czy restauracje. Nowością w aranżacji wnętrz stało się montowanie paneli winylowych na ścianach, drzwiach, a także schodach.

Montaż winylowej podłogi

Z montażem winylowej podłogi z powodzeniem poradzi sobie każdy majsterkowicz. Podłoga jest bardzo łatwa w ułożeniu. Do każdej paczki winylowej podłogi dołączona jest instrukcja montażu, która szczegółowo prezentuje wszystkie kroki instalacji. Jeśli nie jesteś typem majsterkowicza, zawsze możesz skorzystać z usługi montażu przez naszych wykwalifikowanych wykonawców. Ułożą oni wybraną przez Ciebie winylową podłogę w kilka chwil. Warto tutaj dodać także, że nasze podłogi mają dodatkowo zintegrowany podkład. Oznacza to, że produkt po zakupie jest już gotowy do montażu.

Ogromny wybór najwyższej jakości materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych - wszystko w jednym miejscu, na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: dok.epuflooring@epufloor.com
Zadzwoń +48 794 001 213

 

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative