Podłogi winylowe z kolekcji Emperor’s

Podłogi winylowe z kolekcji Emperor’s dynamicznie podbijają rynek materiałów wykończeniowych. Z każdym sezonem zdobywają serca nowych miłośników pięknych i komfortowych wnętrz. Podłogi winylowe z kolekcji Emperor’s to modny i ekskluzywny design. Głębokie kolory, rustykalne dekory, długie i szerokie deski. Elegancja w czystej formie. Warstwowa konstrukcja skutecznie niweluje niewielkie nierówności podłoża, a podkład z korka dobrze izoluje hałas.

W kolekcji Emperor’s znajdziesz podłogi w wersji montażowej na click. Z powodzeniem zamontujesz je samodzielnie, po wcześniejszym przygotowaniu podłoża.

Możesz też skorzystać z pomocy naszych fachowców i o nic się nie martwić! Poprawnie założona podłoga będzie spełniać swoje właściwości przez długie lata, ciesząc Twoje oko pięknym wyglądem. Podłoga winylowa jest doskonałym materiałem wykończeniowym zarówno do mieszkania, domu prywatnego, jak i do większych powierzchni użytkowych.

Nowoczesna technologia produkcji podłóg winylowych z kolekcji Emperor’s pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie naturalnej struktury dębu. Co ważne, bez konieczności stosowania formaldehydu lub innych szkodliwych substancji chemicznych. Dlatego są one bezpieczne dla zdrowia, nieszkodliwe i nietoksyczne. Zastosowanie najnowszej technologii podczas produkcji gwarantuje też najwyższą jakość podłogi oraz jej długoletnią trwałość.

Nowoczesny i luksusowy design to cechy, które wyróżniają podłogi winylowe z kolekcji Emperor’s. Nawet podczas szybkiego remontu całkowicie odmienią one Twoje pomieszczenie. Ich uniwersalny charakter doskonale wpasuje się w różne style pomieszczenia, przez skandynawski i elegancki, aż po industrialny. Podłogi winylowe stają się coraz popularniejszym wyborem w aranżacji i dekoracji wnętrz. Nie tylko małych domowych pomieszczeń, lecz także większych obiektów użytkowych. Coraz częściej możemy spotkać je w miejscach, takich jak hotele, sklepy czy restauracje.

GALERIA

Trwałość podłogi winylowej

Najważniejszym elementem podłogi winylowej jest winylowy rdzeń, dzięki któremu panele są elastyczne i niezwykle wytrzymałe. Skutecznie absorbują wszelkie obciążenia oraz urazy mechaniczne. Są zdecydowanie trwalsze niż tradycyjne panele laminowane. Podłoga winylowa jest także odporna na zarysowania, szczególnie te tworzone przez pazurki zwierząt domowych. Warto podkreślić, że podłoga winylowa w żadnym stopniu nie przypomina niegdyś używanego linoleum. Panele winylowe posiadają dobrze wyczuwalną pod palcami strukturę, która daje poczucie naturalności i prawdziwości. Natomiast, linoleum jest całkowicie gładkie i płaskie.

Podłogi winylowe- gdzie kupić? Poznaj naszą ofertę

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz różnorodne podłogi winylowe marki VinylTechLab zarówno te w montażu KLEJONYM, jak i NA KLIK. Każda kolekcja charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Marka VinylTechLab dba o naturalny i estetyczny wygląd swoich podłóg, które w 100% odwzorowują unikalną strukturę drewna lub betonu. Każda kolekcja oferuje bogactwo dekorów i odcieni.

Zapraszamy do salonów naszych Partnerów Handlowych!

Montaż podłogi winylowej

Podłogi winylowe montuje się niezwykle szybko i łatwo. Zdecydowanie można wykonać to we własnym zakresie i w kilka chwil zapewnić sobie doskonale wyglądające wnętrze. Nowoczesna technika montażu na klik przy pomocy zamków, inaczej montaż pływający zapewnia wygodę i precyzję podczas instalacji. Oprócz montażu na klik istnieje także drugi rodzaj możliwej instalacji, czyli montaż klejony. Jest to bardziej tradycyjna metoda, lecz tak samo skuteczna.

Podczas montażu zarówno na klej, jak i na klik należy pamiętać o starannym wyrównaniu podłoża oraz o wypełnieniu wszelkich ubytków. Warto też odczekać od 12-15 godzin zanim podłoga będzie w pełni użytkowana. Jest to czas, w którym panel winylowy ostatecznie dopasuje się do podłoża oraz temperatury i wilgotności pomieszczenia.

Ogromny wybór najwyższej jakości materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych - wszystko w jednym miejscu, na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: dok.epuflooring@epufloor.com
Zadzwoń +48 794 001 213

 

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative