Kolekcja Emperor’s to modny i ekskluzywny design. Głębokie kolory, rustykalne dekory, długie i szerokie deski.
Elegancja w czystej formie. Warstwowa konstrukcja skutecznie niweluje niewielkie nierówności podłoża, a podkład z korka dobrze izoluje hałas. W kolekcji Emperor’s znajdziesz podłogi w wersji montażowej na click. Z powodzeniem zamontujesz je samodzielnie, po wcześniejszym przygotowaniu podłoża. Możesz też skorzystać z pomocy naszych fachowców i o nic się nie martwić! Poprawnie założona podłoga będzie spełniać swoje właściwości przez długie lata, ciesząc Twoje oko pięknym wyglądem.
Nowoczesna technologia produkcji podłóg winylowych z kolekcji Emperor’s pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie naturalnej struktury dębu. Co ważne, bez konieczności stosowania formaldehydu lub innych szkodliwych substancji chemicznych. Dlatego są one bezpieczne dla zdrowia, nieszkodliwe i nietoksyczne.
Nowoczesny i luksusowy design to cechy, które wyróżniają podłogi winylowe z kolekcji Emperor’s. Nawet podczas szybkiego remontu całkowicie odmienią one Twoje pomieszczenie! Ich uniwersalny charakter doskonale wpasuje się w różne style pomieszczenia, przez skandynawski i elegancki, aż po industrialny. Podłogi winylowe stają się coraz popularniejszym wyborem w aranżacji i dekoracji wnętrz. Nie tylko małych domowych pomieszczeń, lecz także większych obiektów użytkowych. Coraz częściej możemy spotkać je w miejscach, takich jak hotele, sklepy czy restauracje.

GALERIA

 

Szukasz czegoś unikalnego? Nie możesz się zdecydować? Po prostu napisz nam o swoim wnętrzu, pomyślimy razem.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative

epu mikrocement
natural wonders
emperor's
jupiter
Grand Canyon
Moonwalk
Dawn 2 Dusk
Pastellone 2.0
Shabby Chic
Mikrometal
CALCETERRA
Płynne szkło
zywica Materia
naturalny mikrocement
żywica dekoracyjna
Call Now Button