Podłogi winylowe z kolekcji Dawn 2 Dusk

Podłogi winylowe z kolekcji Dawn 2 Dusk oferują klientom delikatne i minimalistyczne dębowe dekory w subtelnych kolorach. Panele do złudzenia przypominają naturalne drewno. Charakteryzują się łatwym montażem w systemie zamków na click, nazywanym też montażem pływającym. To wszystko w celu zapewnienia wysokiego komfortu wnętrza. Warstwa ścieralna pozwala na montaż w dowolnym pomieszczeniu domowym oraz komercyjnym takim jak korytarz, biuro czy pokój hotelowy. Warstwowa konstrukcja skutecznie niweluje niewielkie nierówności podłoża, a podkład z pianki dobrze izoluje hałas.

Podłogi winylowe z kolekcji Dawn 2 Dusk są wykonane z trwałego, solidnego, a przede wszystkim wodoodpornego materiału. Konkurencyjne materiały podłogowe, jak płytki, kamień czy drewno pozostawiają daleko w tyle, dzięki swoim praktycznym walorom użytkowym. Są efektowne, funkcjonalne oraz wytrzymałe i z pewnością przykują Twoją uwagę. Doskonale sprawdzą się, jeśli planujesz przeprowadzić szybki remont wnętrza. Często, już sama wymiana podłogi może całkowicie odmienić dane pomieszczenie, dając mu zupełnie nowy wygląd.

Kolekcja Dawn 2 Dusk będzie stanowić idealne dopełnienie nowoczesnych dodatków lub mebli. Świetnie sprawdzi się w stylu skandynawskim nadając jednolity ton całej aranżacji pomieszczenia. Jasne kolory podłóg winylowych optycznie dodadzą przestrzeni w małych domowych wnętrzach, natomiast ciemniejsze barwy wprowadzą elegancję

GALERIA

,

Na każdą nawierzchnię

Podłogi winylowe można układać na każdej istniejącej już nawierzchni, takiej jak beton czy kafelki ceramiczne. Jednak ważne jest wcześniejsze przygotowanie takiego podłoża. Powinno być ono starannie oczyszczone i wyrównane. Dzięki tej opcji już po kilku chwilach możesz cieszyć się zupełnie nową i komfortową podłogą winylową. A dodatkowo, zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

Akustyczne właściwości podłogi winylowej

Winylowa podłoga gwarantuje ciche przemieszczanie się, gdyż niweluje odgłosy stąpania, tupania czy upadających przedmiotów. Dla przykładu, gdy wieczorem niechcący upuścisz widelec na podłogę, Twoje śpiące w pokoju obok dziecko w ogóle tego nie usłyszy, a tym samym nie obudzi się. Tak samo, poranne odgłosy chodzenia w butach po mieszkaniu, np. przed wyjściem do pracy, nie będą denerwowały Twoich sąsiadów. Jej właściwości akustyczne zdecydowanie są na najwyższym poziomie. W odróżnieniu na przykład od drewna na podłodze.Właśnie z tego względu, osoby mieszkające w wielopiętrowych blokach wybierają winylową podłogę i wystawiają jej pozytywne opinie.

Doskonałe na ogrzewanie podłogowe

Jeśli posiadasz ogrzewanie podłogowe, to panele winylowe będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Podłoga winylowa bardzo szybko absorbuje ciepło i oddaje je do wnętrza. Zdecydowanie szybciej niż drewniane deski.

Podłoga winylowa wytrzyma temperaturę aż do 27°C.

Czyszczenie i pielęgnacja podłogi winylowej

Łatwość w czyszczeniu i pielęgnacji podłogi winylowej sprawia, że szybko można się nią zachwycić. Podstawową czynnością jest, tak jak w przypadku innych materiałów podłogowych, zamiatanie kurzu, brudu czy piasku. Cięższe zabrudzenia można usunąć mopem i wodą z dodatkiem detergentu do podłóg winylowych lub innego z neutralnym pH. Jednak, większość zabrudzeń możemy usunąć już samą wodą, bez używania żadnych dodatkowych środków czyszczących. Warto tutaj podkreślić też, że podłoga winylowa jest pramoodporna. Bez względu na to, co wylejemy na podłogę, nie musimy się obawiać, że plama w nią wsiąknie i pozostawi brzydkie zacieki. Nawet, gdy pozostanie na powierzchni przez kilka minut.

Podkład pod podłogi winylowe

Nasze podłogi winylowe nie wymagają już dodatkowego podkładu, gdyż posiadają zintegrowany podkład. Oznacza to, że są produktem kompletnym i od razu gotowym do instalacji. Dzięki temu znacząco zmniejszysz wydatki związane z zakupem podłogi oraz czas montażu. Zintegrowany podkład czyni podłogi winylowe cieplejszymi, cichszymi i bardziej komfortowymi

Ogromny wybór najwyższej jakości materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych - wszystko w jednym miejscu, na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: dok.epuflooring@epufloor.com
Zadzwoń +48 794 001 213

 

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative