Epuflooring

NAWIERZCHNIE DEKORACYJNE
ORAZ PRZEMYSŁOWE

Firma Epufloor powstała w Łodzi i działa globalnie jako dostawca nawierzchni sportowych i rekreacyjnych. Od samego początku, przyświeca nam jeden cel- udoskonalanie obiektów sportowych w Polsce i na świecie. Zdobywanie zaufania inwestorów oraz ulepszanie i tworzenie nowych produktów stało się dla nas priorytetem. To właśnie te czynniki ukształtowały obecną pozycję firmy na rynku. Podczas wieloletniej działalności, firma doświadczyła wielu zmian i modyfikacji swojej struktury. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej spełniać wymagania klientów i proponować im najlepsze możliwe rozwiązania.

Zatem, wykorzystując istniejący potencjał i świeże pomysły, stworzyliśmy markę Epuflooring, która specjalizuje się w systemach dekoracyjnych podłóg i ścian, wykończeniem powierzchni przemysłowych oraz daje ciekawe i praktyczne rozwiązania do ogrodu i tarasu.

Epuflooring DECORATIVE to dział poświęcony systemom dekoracyjnym podłóg oraz ścian, który tworzą trzy różne marki- EPU, Elekta oraz VinylTechLab. Ich wysokiej jakości produkty możesz zastosować zarówno w domu prywatnym, jak i lokalu użytkowym o większej przestrzeni. Bogata oferta pomoże Ci stworzyć piękne i przykuwające oczy wnętrze. VinylTechLab to doświadczony producent i dystrybutor, który oferuje wysokiej klasy, unikatowe i trwale podłogi winylowe. Systemy EPU to cienkowarstwowe powłoki kompozytowe typu beton dekoracyjny- mikrocement. Elekta specjalizuje się w systemach kompozytowych oraz produkcji innowacyjnych żywic na bazie wody.

Epuflooring INDUSTRY to oferta skierowana przede wszystkim do realizacji powierzchni przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo trwałe i wygodne w użytkowaniu posadzki parkingowe, garażowe oraz wszelkiego rodzaju powierzchnie przemysłowe. Doskonale sprawdzają się tam, gdzie wymagana jest podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne, czy kontakt z substancjami chemicznymi. Są to systemy kompozytowe oraz systemy na bazie żywic poliuretanowych. Ich zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości, oraz codziennej eksploatacji. Znajdują swoje zastosowanie na parkingach, w halach produkcyjnych czy magazynach.

Epuflooring GARDEN to dział poświęcony ogrodom, tarasom i balkonom prywatnym, a także ogrodom i parkom miejskim. Znajdują się tutaj systemy na bazie żywic epoksydowych i kamienia naturalnego przeznaczone na ścieżki piesze i rowerowe. Znajdziesz tu także, wielowarstwowy system tarasowy oraz sztuczną trawę krajobrazową.

NASZE PRODUKTY

podłogi winylowe natural wonders
logo vinyltechab
luksusowe podłogi winylowe - producent - kolekcja Natural Wonders
 
emperor's
logo vinyltechab
warstwowe podłogi winylowe - producent - dystrybutor - kolekcja Emperor s
 
kolekcja jupiter Beton Callisto
logo vinyltechab
warstwowe podłogi winylowe - producent - dystrybutor - kolekcja Moonwalk
 
Grand Canyon
logo vinyltechab
luksusowe podłogi winylowe - producent - klejone - kolekcja Grand Canyon
 
moonwalk
logo vinyltechab
warstwowe podłogi winylowe - producent - dystrybutor - kolekcja Moonwalk (1)
 
dawn to dusk
logo vinyltechab
warstwowe podłogi winylowe - producent - hurt - kolekcja Dawn Dusk (2)
 
epu magazyn
epu magazyn
 
schody epu
schody epu
 

cghndg

Call Now Button