Cemher Mikrocement

Mikrocement to cienkowarstwowa powłoka, z pomocą której możemy wykończyć różnorodne powierzchnie zarówno poziome, jak i pionowe, takie jak podłogi, ściany, schody, a nawet drzwi i meble. Zapewnia praktyczne i estetyczne wykończenie industrialnych i loftowych przestrzeni, dzięki różnym technikom aplikacji. Mikrocement doskonale podkreśla charakter nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Jest to niezwykle elastyczny i trwały materiał, odporny na promieniowanie UV, ścieranie czy pęknięcia, a nawet wilgoć i wysoką temperaturę. Jest też odporny na zabrudzenia, tłuszcz i chemię gospodarczą. Ponadto, zapewnia szybką i nieinwazyjną renowację. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości często stosuje się go w wielkopowierzchniowych lokalach użyteczności publicznej, jak biura, sklepy, restauracje czy hotele. Jest także chętnie wybierany jako wykończenie prywatnych domów i apartamentów.


Hiszpańska marka Cemher oferuje produkty, które zawsze doskonale wpisują się w najnowsze trendy dla różnych przestrzeni. Materiały i kolory najnowszej generacji zaprojektowane są z myślą o długoletniej trwałości. Produkty marki Cemher to funkcjonalność i niepowtarzalny design, które łączą się na wszystkich powierzchniach. Wychodząc naprzeciw potrzebom zastosowania tego rodzaju produktu na różne podłoża, powstało kilka systemów mikrocementu dla najbardziej wymagających, a wśród nich:

  • Mikrocement MicroDur
  • Mikrocement MicroDuo
  • Mikrocement MicroLevel
  • Mikrocement MicroRock
  • Mikrocement MicrOneJako dystrybutor największego hiszpańskiego producenta mikrocementu- marki Cemher zapewniamy o najwyższej jakości i nadzwyczajnej trwałości oferowanych produktów. Szeroka gama tekstur i odcieni pozwala na absolutną swobodę podczas projektowania każdej przestrzeni. Z łatwością stworzysz niesamowite miejsca z duszą. Produkty marki Cemher są jednokomponentowe oraz hydrofobowe. Wyróżnia je też niezwykle szybki czas utwardzania- tylko do 3 godzin.

Ogromny wybór najwyższej jakości materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych - wszystko w jednym miejscu, na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: dok.epuflooring@epufloor.com
Zadzwoń +48 794 001 213

Sprawdź pozostałe systemy EPU Decorative